Ezt a hirdetést archiválták.

Karbantartó álláslehetőség

Kecskemét Nagykőrös Lajosmizse Karbantartó
7 éve, 5 hónapja

  • Régen frissült
    Karbantartó Álláslehetőség
    Kecskemét
    Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére munkatársat keres az alábbi pozícióba: Karbantartó Feladatok: Gyártóberendezések üzemeltetése, karbantartása javítási megrendelő alapján Elektronikus, hidraulikus, pneuma...
    • Gyártás, Üzemeltetés - Kecskemét
    8 éve, 4 hónapja
  • Kategória: Állás, Munka
  • Alkategória: Gyártás, Üzemeltetés
Nemzetközi ügyfelünk részére keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:
Elektrotechnikai karbantartó, Kecskemét:

Feladatok:
- járműipari ágazathoz tartozó ügyfélnél található termelő berendezések operatív karbantartásában való közreműködés
- megelőző és javító karbantartási tevékenységek (fenntartás, ellenőrzés, üzemzavar-elhárítás, helyreállítás),
- üzemzavarok és gyenge pontok okának megállapítása és feltárása,
- a műszaki dokumentáció vezetése.

Elvárások:
- szakirányú középfokú végzettség,
- többéves szakmai tapasztalat ipari termelő berendezések karbantartásában vagy rendszerépítésben,
- önállóság, csapatmunkára való alkalmasság, mobilitás, rugalmasság, jó problémamegoldó képesség.

Előnyt jelent:
- villanyszerelő végzettség,
- ipari PLC programozói ismeretek,
- elektronikus adatfeldolgozással, busz- és szabályozástechnikával kapcsolatos ismeretek.

Amit kínálunk:
- Versenyképes jövedelem
- Dinamikus fiatalos csapat
- Stabil háttérrel rendelkező vállalat

Érdeklődni: [------] Kissné Szilágyi Katalin
Jelentkezni: [------]

Elhelyezkedés
Kecskemét

Nagykőrös Lajosmizse
Karbantartó

Elhelyezkedés
Kecskemét

Karbantartó